O firmie - Gry planszowe sklep Huble

Producenci

I-szop.pl - Porównywarka cen gier planszowych

Inpost

Paczka w Ruchu

 

O firmie

Firma Huble powstała w kwietniu 2014 roku. Może jest to mało oryginalne i banalne, ale jej narodziny są efektem fascynacji grami planszowymi i chęci dzielenia się radością z posiadania tak ciekawego hobby. Mówię "mało oryginalne", bo, jeśli miałbym strzelać, większość podobnych sklepów jest zakładana przez takich jak ja amatorów planszówek. Ale to nic. Nie powód założenia sklepu jest najważniejszy (jakby zainteresowanie sprzedawanym asortymentem było czymś złym!), ale cel, do którego dąży sprzedający. I sposób, w jaki będzie go osiągał.

Huble ma być w założeniu sklepem przyjaznym klientowi. Ale nie "przyjaznym" w taki standardowy, sklepowo-internetowy sposób. To ma być miejsce, w którym kupujący będzie z przyjemnością robił zakupy. Znam się na tym, jak powinien być obsługiwany i nie toleruję pracy na pół gwizdka. Zdarza mi się dostarczyć grę do Warszawy jeszcze tego samego dnia!

Nie mam wielkiego magazynu, ale zachowuję indywidualne podejście do klienta (każdy jest dla mnie prawdziwą osobą, a nie tylko numerem zamówienia). Można to łatwo sprawdzić i do tego też zachęcam. Dodatkowo, jestem w stanie tak dobierać asortyment, żeby oferować tytuły, które sam uważam za godne polecenia. No dobrze, nie do końca tak jest - to scenariusz rodem z idealnego świata. Daję jednak słowo, że zdecydowana większość tytułów to gry, w które sam chciałbym grać.

Staram się zapewnić Ci możliwość dokonania przemyślanej decyzji. Pomagają w tym pisane przeze mnie opisy produktów i opcje wyszukiwania u góry listy z grami. Jeśli to nie wystarczy, zawsze możesz skontaktować się ze mną i zapytać, która gra spełni Twoje wymagania. Odpowiadam najszybciej jak tylko mogę.

Do usłyszenia po drugiej stronie zamówienia. ;)

 

Produkty polecane
Zombiaki Ameryki
Zombiaki Ameryki
105,00 zł 85,37 zł
szt.
Pandemic (Pandemia): Lekarstwo
Pandemic (Pandemia): Lekarstwo
98,00 zł 79,67 zł
szt.
Quadropolis
Quadropolis
143,00 zł 116,26 zł
szt.

Posiadam wszystkie gry widoczne w sklepie, nie musisz pytać o dostępność!

Nie ma planszówki, której szukasz?

Potrzebujesz porady?

Chcesz się dowiedzieć, kiedy dostaniesz grę?

Wish to order abroad?

e-mail: admin@huble.pl

tel/SMS/WhatsApp: +48 733 852 900

(odpisuję sprawnie, 7 dni w tygodniu!)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl