Ranking gier planszowych imprezowych - Gry planszowe sklep Huble

Uwaga!

W dniach 17.05 - 31.05 jestem na urlopie. Odpowiadam na wiadomości. Zamówienia złożone w tym okresie realizował będę 03.06.

Producenci

I-szop.pl - Porównywarka cen gier planszowych

Inpost

Paczka w Ruchu

 

Ranking gier planszowych imprezowych 0
Ranking gier planszowych imprezowych

Ranking gier planszowych imprezowych

 

Kategoria gier imprezowych jest chyba najbardziej konkretną ze wszystkich. Planszówki do niej należące powinny charakteryzować się prostymi zasadami oraz szybką, krótką rozgrywką dla większej liczby osób. Emocję, którą mają z natury wzbudzać jest radość. Oznacza to oczywiście, że nie pasują do grup, w których gracze próbują w ciszy i skupieniu przewidzieć pięć najbliższych ruchów przeciwnika.

 

 • Tajniacy
  • Zabawna gra słowna, w której, na podstawie podpowiedzi udzielonej przez Szefa Wywiadu, gracze próbują odgadnąć jak najwięcej haseł na raz. Rozgrywka nagradza inteligentne i sprytne zagrania dostarczając przy okazji przyjemności z odgadywania skojarzeń. Gra zdobyła prestiżową nagrodę Spiel des Jahres.
 • Ucieczka: Świątynia Zagłady
  • Rzucanie kostkami na czas. Jest to gra kooperacyjna, w której muzyka dyktuje ile czasu pozostało do zawalenia się świątyni. Wraz z jej wzrastającym tempem rośnie także napięcie wśród próbujących uciec z niej graczy. Piękny chaos w czystej formie.
 • Koncept
  • To z kolei bardziej abstrakcyjna i logiczna gra imprezowa. Największym wyzwaniem dla graczy jest rozbijanie pojęć na części składowe (np. Mleko - kolor biały + ciecz). Niektóre z nich potrafią sprawić realną trudność. Gra dla ludzi lubiących myśleć.
 • Dixit
  • Idealna gra imprezowa do relaksu w towarzystwie. Można przy niej prowadzić rozmowy na inne tematy i wciąż mieć przyjemność z uczestniczenia w grze. Banalne zasady i piękne karty. Gracze próbują odgadnąć która karta zainspirowała podpowiedź jednego z uczestników.
 • Dobble
  • To bardzo popularna w naszym kraju przedstawicielka gier testujących spostrzegawczość. Trzeba być szybkim w znajdowaniu takich samych symboli na kartach. Prosta, głośna, a ile śmiechu!

Oczywiście, jeśli masz konkretne oczekiwania, których te gry nie spełniają, możesz do mnie napisać: Kontakt. Postaram się pomóc.

---

Sprawdź także pozostałe listy z propozycjami:
Popularne gry planszowe

Ranking strategicznych gier planszowych

Ranking gier planszowych z 2015 roku

Ranking familijnych gier planszowych

Ranking gier planszowych dla dorosłych

Ranking gier planszowych dla 2 graczy

Ranking gier planszowych dla 1 gracza

Ranking gier planszowych dla dzieci

Ranking gier planszowych dla 3 graczy

Komentarze do wpisu (0)

Dlaczego zakupy w Huble?

Posiadam wszystkie gry widoczne na stronie. W przypadku pomyłki wybierzesz 2x droższą w tej samej cenie

Masz pewność, że zawartość paczki zostanie świetnie zapakowana

Zawsze wiesz, co się dzieje z Twoim zamówieniem

Kontakt

e-mail: admin@huble.pl

tel/SMS: +48 733 852 900

(odpisuję sprawnie, 7 dni w tygodniu!)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl